X
<
logo Fundacja Lagunita studia w usa i anglii Baza Kierunków WydarzeniaStypendium ArdeaMisjaProjektyAktualnościKontakt

Projekty

Nasze projekty

Najważniejsze zasady przyświecające naszej działalności

Fundacja Lagunita, chcąc aktywnie propagować trzy filary swojej misji, tj: ucz się na całym świecie, podróżuj i działaj społecznie, prowadzi dwa projekty, które urzeczywistniają te idee. Stypendium Ardea umożliwia młodym ludziom podróż do Stanów Zjednoczonych i rozpoczęcie zagranicznych studiów. Baza wiedzy zaś to projekt budowany dzięki wolontariackiej pracy studentów z całego świata, który pomaga tysiącom Polaków w podjęciu decyzji w jakim miejscu na świecie rozpocząć studia.

Stypendium Ardea

Podróżuj i ucz się na całym świecie

Stypendium Ardea zrzesza osoby ciekawe świata, potrafiące kwestionować autorytety i niebojące się zadawać pytań. Jest przeznaczone dla tych, którzy mają pomysł jak dla wyższego celu wykorzystać wykształcenie zdobyte za oceanem na najlepszych uczelniach na świecie. Ardea uosabia dążenie Fundacji Lagunita do maksymalizacji liczby polskich licealistów, którzy z pewnością siebie podróżują przez świat i bez kompleksów aplikują na najlepsze zagraniczne uczelnie.

Dowiedz się więcej o Stypendium Ardea

Baza kierunków

Działalność społeczna umożliwiająca studiowanie na całym świecie

Baza kierunków to projekt społeczny, który powstaje dzięki aktywnemu zaangażowaniu studentów z całego świata. Celem projektu jest zgromadzenie danych o każdym uniwersytecie w 192 krajach świata, tak żeby potencjalni studenci mogli posługiwać się Bazą kierunków Lagunity jako zaufanym przewodnikiem po światowych opcjach edukacyjnych. Jeśli chcesz przyczynić się do budowy naszej Bazy Kierunków i opowiedzieć nam o Twoim uniwersytecie, napisz do nas.

Przeglądaj bazę kierunków