X
<
logo Fundacja Lagunita studia w usa i anglii Baza Kierunków WydarzeniaStypendium ArdeaMisjaProjektyAktualnościKontakt

Wzięliśmy udział najbardziej przyszłościowej konferencji w Polsce.

Youth Future Conference

Youth Future Conference to wydarzenie organizowane dla nastolatków przez nastolatków, mające na celu inspiracje do rozwijania pasji i podejmowania odważnych działań biznesowych. W tym roku odbyło się 25 października w warszawskim ASP .

Dziękujemy Youth Future Conference  za możliwość udziału w najbardziej przyszłościowym wydarzeniu Warszawy. Mieliśmy okazję poznać utalentowane uczestniczki i uczestników wydarzenia, których pasja i zaangażowanie zaraża optymizmem.

Na Main Stage Zosia Smoleń, Higher Education Specialist oceniła przydatność rankingów w wyborze studiów. Czemu najlepsze polskie uniwersytety od lat okupują szary koniec listy? Oxford, czy Cambridge? Czy istnieje najlepsza uczelnia?

Warsztaty z Personal Statement.

Podczas warsztatów razem z zespołem PersonalStatement.Support mozna było w praktyce sprawdzić swoje umiejętności pisania Personal Statements. Była to świetna okazja, by dowiedzieć się jak przyciągnąć uwagę Admission Office, czego pod żadnym pozorem NIE pisać i czy warto chwalić się olimpiadami przedmiotowymi. Ciekawych, którzy nie mieli szans posłuchać zapraszamy na stronę https://personalstatement.support.

W strefie expo można było spotkać reprezentację Lagunita Education i dowiedzieć się więcej o naszej ofercie konsultacyjnej.

Dla uczestników konferencji przygotowaliśmy specjalny kod promocyjny YFC2019, który daje 20% zniżki na sprawdzenie Personal Statement przez https://personalstatement.support