X
<
logo Fundacja Lagunita studia w usa i anglii Baza Kierunków WydarzeniaStypendium ArdeaMisjaProjektyAktualnościKontakt

Spotkania informacyjne o medycynie na Ukrainie. Umów się z nami w swoim mieście!

Medycyna na Ukrainie. Spotkania.

Jeśli chciałbyś posłuchać na żywo jak wyglądają studia na Ukrainie, przyjdź na nasze spotkanie.

Na spotkaniach opowiadamy jak aplikować na studia medyczne na Ukrainie - we Lwowie, Tarnopolu, Kijowie, Iwano-Frankowsku i innych miastach. Tłumaczymy strukturę i zasady na jakich odbywają się tamtejsze studia, opisujemy warunki życia studentów, ich czas wolny i miasta w jakich znajdują się uniwersytety. Od nas dowiesz się jakiego zakwaterowania najlepiej szukać, jakich zajęć i egzaminów się spodziewać, a także jak sobie poradzić z procedurą rekrutacyjną: egzaminem wstępnym i rozmową kwalifikacyją.


Spotkania są bezpłatne, ale ilość miejsca ograniczona. Na każde spotkanie prowadzimy zapisy przez internet, więc koniecznie śledź naszą stronę, żeby nic nie przegapić!

Byliśmy już w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Łodzi i Poznaniu. Koniecznie śledź naszą stronę, bo wkrótce podamy informacje o nadchodzących wydarzeniach. Daj nam znać, jeśli chcesz, żeby spotkanie odbyło się w Twoim mieście, z przyjemnością do Ciebie przyjedziemy :)

Poniżej zdjęcie ze spotkania w Warszawie.

spotkanie medycyna na ukrainie studiaO spotkaniach:

Czy wiedziałeś, że studia lekarskie na Ukrainie mogą być dwa razy tańsze niż w studia medyczne w Polsce? A zdajesz sobie sprawę, że uniwersytety medyczne we Lwowie, Tarnopolu i Winnicy reprezentują wysoki poziom europejski, a ich dyplomy po nostryfikacji są równoważne temu zdobytemu w Polsce? Już ponad tysiąc Polaków studiuje medycynę i stomatologię za wschodnią granicą, co więcej - ta liczba rośnie z roku na rok! Jeśli myślisz o zostaniu lekarzem, ale nie jesteś pewny czy dostaniesz się na medycynę w Polsce to jest spotkanie idealne dla Ciebie!

Przedstawimy zawiłości procesu rekrutacyjnego na uczelnie za wschodnią granicą, wady i zalety wyjazdu na studia na Ukrainę, a także odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania.

---------------------------------------------------------------------------

Dla kogo jest to spotkanie?

Zapraszamy wszystkich maturzystów, uczniów klas II-III szkół średnich, a także wszystkich innych zainteresowanych studiami medycznymi. Zapraszamy również rodziców!